*** tento web sa zobrazí len v textovej podobe, pretoze program ktorym ho pozeras nepodporuje CSS ***
Sťažnosť na roznos

Nedostávate Pardon?

Pardon sa roznáša počas celého roka spravidla vždy v piatok poobede-večer a hlavne v sobotu doobeda. Dôvodov prečo k vám Pardon nechodí môže byť veľa - nemáte schránku, kolportér si nerobí svoju prácu, nebývate v oblasti kde sa Pardon roznáša,... Dôvodom však nikdy nie je to, že by sme nemali kolportéra.

Všetci naokolo Pardon dostávajú, len vy nie

Možno máte neprístupnú poštovú schránku, možno vám noviny z nej niekto vyberá... A možno si kolportér, ktorý má vašu adresu "na starosti" nerobí svoju prácu tak, ako má. V tomto prípade vás prosíme o vyplnenie formulára "Sťažnosť na roznos", ktorý nájdete na stránke každej z hlavných redakcií, alebo pod linkami uvedenými vpravo hore na tejto stránke.

Pardon k vám chodil a už nechodí

Skoro isto si kolportér, ktorý má vašu adresu "na starosti" nerobí svoju prácu tak, ako má. V tomto prípade vás prosíme o vyplnenie formulára "Sťažnosť na roznos".

Niekto vo vašej obci Pardon dostáva, niekto nie

Nie všetky mestá a obce v danom regióne majú "pokrytie" Pardonom na 100%. Je možné, že práve vaša obec, štvrť, ulica nie je v súčasnom distribučnom pláne. Pardonov je totiž o niečo menej, ako ľudí, čo by ich chceli dostávať. Dôvodom je výška nákladu našich novín (ktorá sa odvíja od ekonomiky ich prevádzky). Ak Pardon chcete dostávať, vyplňte formulár "Sťažnosť na roznos" a do poznámky uveďte, že patríte medzi nových záujemcov. Pri zvyšovaní nákladu a zmene distribučných plánov sa snažíme brať takého žiadosti do úvahy.

Pardon vo vašom regióne nevychádza

Pardon sú regionálne noviny, vychádza len v niektorých častiach Slovenska. Prehľad nájdete tu. Ak nie ste v žiadnej z vymenovaných oblastí, tak k vám naše noviny v súčasnosti chodiť nebudú. Iba ak by v budúcnosti vznikla nová regionálna verzia.

Posielanie Pardonu poštou

Ak chcete naše noviny dostávať napriek tomu, že nebývate v žiadnom z regiónov kde sa roznáša, môžeme vám ho posielať poštou. Poštovné však v takomto prípade musíte uhrádzať vy. Detaily si dohodnite v príslušnej redakcii. Kontaky na redakcie